Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly. Jeřábové dráhy se dají plně využít. Vysokozdvižné vozíky s vysokým vidlicovým sloupem manévrují nerušeně, zdvihové plošiny se dají bez nebezpečí kolize zvedat výše. Také jako venkovní rolovací vrata: když chybí prostor pro vnitřní montáž nebo je předepsána ochrana proti explozi. 

Rolovací vrata a rolovací mříže jsou v důsledku své geniálně jednoduché konstrukce s jen malým počtem komponentů mimořádně hospodárná. Jsou to uzávěry, které se stále osvědčují v každodenním provozu.

Jednoduchá, robustní a flexibilní konstrukce s těsně navíjeným pancířem vrat umožňuje širokou škálu použití. Rolovací vrata se hodí pro vnější i vnitřní montáž a díky malé potřebě místa po stranách a pod stropem se přizpůsobí každé situaci.

Vrata se vyrábí přímo na míru dle požadavků zákazníka a montují se z vnitřní strany za stavební otvor, do stavebního otvoru nebo z vnější strany před stavební otvor, tuto variabilitu montáže neumožňuje žádný jiný systém. Veškerá závěsná zařízení vrat zde nejsou třeba – prostor pod stropem garáže může být zcela a hospodárně využit. 

Rolovací vrata  jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata tak lze používat také tam, kde jiná garážová vrata nelze použít.

Pokud uvažujete o montáži privátních rolovacích garážových vrat napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 602 707 864.

Poptávka