Ani vaše garáž se neobejde bez kvalitních vrat. Výborné technické vlastnosti, systém bránící pádu a automatické uzamykání proti vloupání charakterizují sekční vrata. Garážová vrata zakoupíte včetně automatického pohonu ProMatic a  SupraMatic včetně montáže. Pořiďte si značková vrata Hörmann! nejprodávanější evropská vrata a bohaté příslušenství za dostupné ceny! 

Sekční vrata nabízejí certifikovanou značkovou kvalitu, jsou vyrobena z kvalitních materiálůa zpracování. Sekční vrata Hörmann nabízejí vysokou úroveň komfortu obsluhy a bezpečnost.

Sekční vrata se otvírají svisle a zajíždějí pod strop garáže, čímž poskytují maximum místa pro parkování před garáží. Vzhledem ke své konstrukci se hodí do každé garáže. Sekční garážová vrata mohou být i s dveřmi.

Celkového harmonického vzhledu vrat se dosahuje prostřednictvím mnoha malých detailů. Například bočními zárubněmi, které jsou u společnosti Hörmann standardně stejného vzhledu jako sekční vrata s bílým povrchem „woodgrain“. Pro barevná vrata a vrata s povrchem Silkgrain® nebo Decograin® můžete na přání dostat pokrytí zárubní sladěné s povrchem a barvou křídla vrat. Vyrovnávací clona překladu je u společnosti Hörmann vždy stejného vzhledu jako vrata. To vše je sladěno. 

Jednou z výhod je plastová, 4 cm vysoká patka zárubně odolná proti zkřehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí, a na rozdíl od konkurence také před dlouhodobou stojatou vodou. Patka zcela objímá zárubeň v ohroženém místě, jen tak je to účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně také vzhledově zdařilé zakončení.

Boční vrata HST
Boční sekční vrata poskytují mnoho výhod:

  • Díky bočnímu otvírání vrat zůstává strop garáže neomezeně využitelný. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou sklony střechy. 
  • Rychlejší přístup do garáže.

U nových bočních garáží je takzvaná funkce integrovaných dveří standardní. To znamená, že bez ohledu nato, ovládáte-li vrata ručně nebo jsou komfortně vybavena pohonem, můžete vrata jen kousek odsunout, abyste se do garáže dostali rychleji. To je praktické a snižuje to dobu čekání, když si chcete z garáže něco menšího vyndat.

Pohony pro sekční vrata – Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete  pohodlně. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou .

Jsou-li vrata zavřena, jsou zároveň automaticky zajištěna, a tím účinně chráněna proti vypáčení. Tato jedinečná zajišťovací automatika působí mechanicky a funguje tedy i při výpadku proudu.

Pokud uvažujete o montáži privátní sekční garážová vrata napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864. Ceník pro sekční garážová vrata vám rádi poskytneme na základě kalkulace – pošlete nám poptávku. Garážová vrata Ostrava – Marcel Dlouhý.

Poptávka